Yenidoğan Mahallesi Aşçıoğlu Çıkmazı Sokak No ;6/7
info@trfreightline.com
+90 212 674 17 87

DG Paketleme Hizmeti

TR FreightLine > DG Paketleme Hizmeti

Uluslararası ve ulusal düzenlemelerin sürekli değişmesi, kurumların tüm yasal nakliye gerekliliklerine sahip olup olmadığını bilmesini zorlaştırıyor. İşte tam da bu noktada Tr Freight & Logistics olarak biz; patlayıcılar, radyoaktif maddeler, kimyasal numuneler ve bulaşıcı maddeler de dahil olmak üzere, tüm tehlikeli madde sınıflarına yönelik operasyonları kapsayan hizmet portföyümüzle, tehlikeli mallarınızı güvenceye almak için buradayız.

Hava, Deniz ve Karayolu Gönderileri için DG (Tehlikeli Mal) Paketleme Hizmeti

DG Paketleme Hizmeti
DG Paketleme Hizmeti

Tehlikeli malların hava, deniz ve karayolu ile taşınması için paketleme hizmeti konusunda uzman bir şirket olmamızın yanı sıra, tüm tehlikeli mal paketleme gereksinimleriniz için en kaliteli ve profesyonel hizmeti almanızı sağlamak amacıyla ICAO / IATA, IMDG ve ADR yönetmeliklerinin gerektirdiği standarda göre eğitilmiş, mümkün olan en üst düzeyde hizmet sunmaya kendini adamış profesyonel bir ekibe sahibiz.

Profesyonel ekibimiz; hava, deniz ve kara yolu sevkiyatı için sizin adınıza ilgili tüm belgeleri düzenler, tehlikeli mallarınızı sadece geçerli düzenlemelere göre sınıflandırmak, paketlemek ve belgelemekle kalmaz; aynı zamanda ilgili tüm yasal sorumluluğu da üstlenir.

Özel Paketleme Çözümleri

Tüm tarafların güvenliğini ve içerik bütünlüğünü sağlamak için, tehlikeli malların taşınmadan önce doğru bir şekilde paketlenmesinin kritik olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hassas, benzersiz ve yüksek değerli eşyaların özel ambalajlarla korunmasını birincil uzmanlık alanımız haline getirdik.

Nakliye sırasında paketlenecek mallarınızı korumak için standart bir kutudan daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda, tehlikeli mallarınızı özel ihtiyaçlarınıza göre paketlediğimiz için geleneksel nakliye şirketlerine olan ihtiyacınızı da ortadan kaldırırız.

Tehlikeli mallarınızın nihai varış yerlerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için en son paketleme teknolojilerini kullanan deneyimli ekibimiz, yılların verdiği tecrübe ile her endüstri ve tüketici için kısa sürede size özel çözümler üretir.

DG (Tehlikeli Mal) Paketleme Hizmetlerimiz

DG paketleme hizmetlerimiz aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • Tehlikeli madde ambalajlama, işaretleme ve etiketleme
  • Tehlikeli madde yeniden paketleme hizmetleri
  • Tehlikeli madde beyanının hazırlanması
  • Yerinde yeniden paketleme ve inceleme hizmetleri
  • Tehlikeli maddelerin toplanması, depolanması ve teslimi
  • Tehlikeli maddelerin hava yoluyla uluslararası taşımacılığı
  • Tahliye ve paletleme hizmetleri
  • Kapsamlı sorumluluk sigortası poliçeleri
  • Şirket içi tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

Sizi Desteklemek İçin Her An Yanınızdayız!

Hizmet portföyümüz tüm tehlike sınıflarına yönelik işlemleri kapsadığı için; ihtiyaçlarınıza bağlı olarak tehlikeli mallarınızı tesislerimizde veya kendi deponuzda güvenli bir şekilde paketler, işin kapsamını değerlendirerek karşınıza çıkabilecek zorlukları ele alır, gerektiğinde yerinde çözümler sunar ve gönderinizin her yönünün nakliye için güvenli hale getiririz.

Tehlikeli malları sadece geçerli yönetmeliklere göre sınıflandırmak, paketlemek ve belgelemekle kalmaz, aynı zamanda ilgili tüm yasal sorumluluğu da üstleniriz.

DG Paketleme ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp 0 (212) 674 1787