Ülkemizde TR Freight & Logistics uzun yıllar kaliteli hizmet sunmuş ve 2015 yılında TR Grup ailesine katılmıştır. 2015 yılı itibariyle bir TR Grup markası olarak yoluna devam eden TR Freight & Logistics sektörde uzun yıllar başarılı şekilde Hava&Deniz&Kara nakliyesi konusunda hizmetler vermiştir. Sektör hedefi her zaman proje taşımacılığı ve özel ürün nakliyesi olan TR Freight & Logistics, sadece nakliye hizmeti değil baştan sona lojistik ve danışmanlık ile firmalara doğru yönlendirme yaparak değer katmış ve sektörde haklı bir bilinirlik kazanmıştır.

Hava taşımacılığında IATA acentesi olarak, deniz ve kara taşımacılığında ise Forwarder Acente olarak hizmet sunmakta olan TR Freight & Logistics özellikle hava taşımacılığında başta TYH olmak üzere birçok havayolu şirketlerinden yaptığı organizasyonlar ile takdir almış ve destek görmüştür. Ayrıca firmamız lojistik hizmet sektörünün öncü kurumlarından IATA, FIATA, UTIKAD ve ve ülkemizde sadece 2 üye kabul eden WCA DG üyelerinden bir tanesidir.

Bugün İstanbul Merkez olmak üzere İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Adana, Kayseri, Malatya, Adıyaman ve Diyarbakır ile tüm Türkiye’de faaliyet gösteren ofislerimiz ve ithalat – ihracat etkinliğimizin bulunduğu 189 ülkede bulunan, yaygın iş ortağı acente ağımızla sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır. TRF ‘ nin amacı sizlere öncelikle özel ürünleriniz olmak üzere, tüm ihracatlarınızda ve ithalatlarınızda uygulanması gereken özel işlemleri, ek maliyet yaratmadan sunmaktır. Uzman ekiplerimizin tamamı tecrübeli, Lojistik Yönetimi eğitimlerini tamamlamış, DGR yetkinliğine sahip ve tamamı Mühendislerden oluşmaktadır. Özellikle özel bilgi ve tecrübe gerektiren Tehlikeli Malzeme ve Kimyasal gönderilerinizde paketlemeden etiketlemeye, onaylı ambalaj tedarikinden gerekli muafiyet uygulamalarına kadar tam destek veren tek Forwarder firması olarak hizmet vermektedir.

Sektörün yerli sermaye ile kurulan dinamik firması olan TR Freight & Logistics , her zaman yeniliğe ve gelişmeye açık oluşu ile müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır.