TRF LOJİSTİK Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz, Türkiye ile Avrupa, İskandinavya, Baltıklar, Yakın ve Orta Doğu ile Kuzey Afrika ülkeleri arasında karayolu köprüleri kuruyor. TRF bu süreçte karayolu kargonuzu en hızlı şekilde sorunsuz olarak yerine ulaşması için tüm gayretiyle çalışmaktadır.

Ayrıca TRF ile ülke içi yük geçişlerinde de çok uygun karayolu navlun fiyatlarından faydalanabilir, sorunsuz ve hızlı ulaşım sayesinde işlerinizin sıkıntısız ilerlemesinin memnuniyetini yaşayabilirsiniz.

Proje Taşımaları!

TRF Lojistik çeşitli proje kargo yükleri konusunda tecrübelidir ve uzmanlaşmıştır. Bu yükleri hava, kara ve deniz operasyonlarında elleçlemek için gerekli olan her türlü ekipman ve ulaşım ağı mevcuttur. Bu yüklerden bazılarını örneklersek ; yatlar ve rüzgar türbinleridir. Bu örnekler dışında tesis ve fuar malzemeleri taşımaları da ayrıca örneklenebilir.

Uluslararası Kara Nakliye Sigortası!

Tüm sevkiyatlarda müşterilere sigorta seçenekleri sunulmakta ve müşteri tercihine göre hareket edilmektedir. TRF Lojistik, müşterilerine güvence sunarak maliyetlerini en düşük seviyede tutabilmek için çok uygun fiyatlara alabilmelerini sağlar.

Sık Sorulan Sorular

Kara yolu navlun hesaplama nasıl yapılır?

Kara lojistik taşımacılığında ihracat/ithalat yapılacak destinasyon, ürün cinsi, ürün ağırlığı, koli/palet ebatları ve sayısı ile ürünün hacimsel kütlesi yani kapladığı alan fiyatlandırmanın ana konularıdır.

Uluslararası kara yolu taşımacılığı yapan firmalar fiyatları neye göre belirler?

Kara yolu kargoda yapılacak taşımaya göre yine destinasyon, ürün cinsi, ürün ağırlığı, koli/palet ebatları ve sayısı ile ürünün hacimsel kütlesi yani kapladığı alan fiyatlandırmanın ana konularıdır. Ancak en önemli faktör çalışılan kara lojistik firmasının ana hattıdır. Bazı kara kargo firmaları kuzey ülkelerine, bazı firmalar Orta Doğu’ya bazı firmalarda Avrupa bölgesine sık taşıma yapar. Kendi bölgesine yapacağı taşımalarda firmalar mutlaka daha uygun fiyatlar sunabilmektedir.

Kara yolu nakliye güvenli mi?

Kara yolu nakliyesi dünyada en çok tercih edilen lojistik türü olması sebebiyle güvenlidir denebilir. Ancak her ihtimale karşı uygun fiyatlarla sigorta işlemi yapmak riskinizi sıfıra indirecektir.

Kara yolu kargo Türkiye’den Almanya’ya kaç günde gider?

TT 8-12 gün arasında değişmektedir. ( Kapıkule’de ki yoğunluğa göre değişmektedir.)

Lübnan kara yolu kargo süresi kaç gündür?

TT 2-3 gün arası değişmektedir.

Hemen İletişime Geç

Bilgi almak için hemen iletişime geç!