TR Freight , aynı zamanda yetkili bir tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşu olarak hizmet sağlamaktadır. Bu da tehlikeli kimyasallarınız , bataryalarınız , pil içeren çeşitli ürünleriniz yani kısaca her çeşit tehlikeli maddenizin ithalat ya da ihracatı işlemlerinde sizlere kolaylıkla çözümler sunabileceğimiz anlamını taşımaktadır. 

Hem hava , hem deniz gönderileriniz için ; paketleme , etiketleme , IMO Form , DG Form , MSDS Hazırlama işlemleri gibi özel bilgi ve beceri gerektiren işlemlerde Uzman DGR / Uzman IMDG / Kimyasal Değerleme Uzmanı ekiplerimiz ile sizlere tam destek sağlayabiliyoruz. Ek olarak TR Freight dünyanın ne büyük tehlikeli madde global ağı olan WCA DG üyeliğine kabul edilen ilk ve tek Türk Lojistik firmasıdır. Firmamız ayrıca Luna Medya&Ratel Medya tarafından düzenlenen 2022 Yılı Kariyer Ödülleri Töreninde “Yılın En İyi Tehlikeli Madde Forwarder & Lojistik Firması” seçilerek ödül almıştır.

Tehlikeli Madde Hizmetlerimiz ; 

*IATA Yetkisi ile İhracat Navlun İşlemleri / Uçak ya da Deniz

*IATA Yetkisi ile İthalat Navlun İşlemleri / Uçak ya da Deniz 

*DGR ve IMDG Uzmanlarımızın Hazırladığı İMO Form ve DG Form Destek Hizmetleri 

*DGR ve IMDG Uzmanlarımızın Eşliğinde Tehlikeli Madde Paketleme İşlemleri 

  • Yerinde Destek 
  • Uzaktan Destek 

Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (MSDS/SDS/GBF) Hazırlanması 

Firmamız teknoloji sektöründe dev markalardan OPPO , Reeder , Mobil Tel , Filotel , Tazaar gibi markalara Pil ve Pil içeren ürün İthalatlarında destek sağlamaktadır. 

Ayrıca firmamız aylık ortalama 80 tehlikeli madde ithalat organize ederken 100 den fazla ihracat planlaması sağlamaktadır. 

Hemen İletişime Geç

Bilgi almak için hemen iletişime geç!