Yenidoğan Mahallesi Aşçıoğlu Çıkmazı Sokak No ;6/7
info@trfreightline.com
+90 212 674 17 87

Özel Kargolar

TR FreightLine > Hava Kargo

Hava Kargo 

Gelişen ve hızlanan dünyanın gereksinimlerine yetişebilmek, iş dünyasındaki uluslararası rekabet anlayışını ortaya çıkarmıştır. Uluslararası rekabeti canlı tutan; ihtiyaçlara en hızlı çözümü sunan ulaşım türü ise uçak kargo olmuştur. Uçak kargo, hızlı ulaşım zorunluluğunun en iyi çözüm yolu olmakla birlikte; güvenilirliği ile de en çok tercih edilen ulaşım türlerinden biridir. 

Uçak kargo fiyatları göndereceğiniz ülke, malzeme ve ağırlığa göre değişir. Her havayolu şirketinin kendine özgü fiyatlandırma koşulları olup, sunulan imkanlar birbirinden farklı olabilir. Fiyat listelerinin size uygun olup olmadığını değerlendirmenin yanı sıra çalışmaya karar verdiğiniz firmanın da kalitesine dikkat etmeniz; güvenli ve sağlıklı bir taşıma olması açısından oldukça önemli.

Bizler TR Freight & Logistics ailesi olarak size en uygun ve en hızlı ulaşım yollarını sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uluslararası Hava Kargo 

1- Amerika Hava Kargo 

Amerika, ekonomik ve ticari açıdan en gelişmiş ülkelerden birisidir. Türkiye’den Amerika’ya kargo göndermek ya da Amerika’dan kargo getirmek kavramları günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. TR Freight & Logistics in Amerika Hava Kargo hizmeti ile siz de ürünlerinizin uluslararası pazarda kolayca yer edinmesini sağlayabilirsiniz. En uygun fiyata Amerika’ya kargo göndermek ve Amerika’ya kargo fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2- Almanya Hava Kargo 

Almanya uçak kargo hizmeti, Türkiye ile Almanya arasındaki ikili ticari ilişkilerinin canlı olması sebebiyle, en hareketli uluslararası hava güzergahlarından biridir. Türkiye’den Almanya’ya kargo fiyatı , diğer ülkelere kıyasla daha uygundur. Bunun en büyük sebebi ise sık uçuşların gerçekleşmesidir. Türkiye’den Almanya’ya kargo , kurumsal kargo gönderimleri için önemli ihracat hatlarından biri olmasının yanı sıra, en çok tercih edilen aktarmalı yollardan da biridir. Almanya hava kargo ile ihracat işlemleri ve özel gönderilerde müşterilerin talepleri kolayca yerine ulaşabilir.

3- Çin Hava Kargo 

Çin uçak kargo hizmeti , Çin’in geniş pazar ağı ve üretim faktörleri sebebi ile uzun yıllardır aktif olarak talep gören taşımacılık ağlarından biri. Uzak Doğu ile Türkiye arasındaki binlerce kilometrelik mesafeyi kısaltan uçaklarla taşınan Çin kargo , kırılmalara, bozulmalara karşı alınan önlemler ile en güvenli şekilde taşınıyor. Çin Türkiye kargo süresi , bulunulan ekonomik ve sağlık koşullarına göre değişmekte olup; normal şartlar halinde olabilecek en hızlı süre içerisinde gerçekleşiyor.

4- Fransa Hava Kargo 

Fransa’ya kargo göndermek istiyor; en hızlı ve en güvenilir  taşımacılık yöntemini bulmaya çalışıyorsanız TR Freight & Logisticsin Fransa uçak kargo hizmetini keşfedebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile Fransa hava kargolarınızın bütün operasyonel süreçlerini yakından takip ediyor, transfer sürenizi kısaltıyoruz. Size özel sunduğumuz hizmetler ve servisimizle teslimatınızı güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fransa kargo hizmetimiz ile, gönderilerinizin emniyetli bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

5- İngiltere Hava Kargo 

İngiltere uçak kargo ,diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla çok daha güvenilirdir. Deniz ve kara yolunda aylarca giden Türkiye İngiltere kargonuz, hava kargo güvencesi ile çok kısa zamanda istediğiniz yere ulaşır. Yurt dışı hava kargo hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız, sorunsuz bir teslimat yaşamanız için bütün sürecin yakından takipçisi. İngiltere’ye uzun yıllardır güvenle kargo hizmeti sunan TR Freight & Logistics ile kargolarızın güvenle taşınmasına fırsat verebilirsiniz.

Hava Kargoyla Neler Gönderebilirsiniz?

Hava kargo ile taşınabilecek gönderilerinizi aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz: 

1- Yurt Dışına Genel Kargo Gönderimi

‘’ Genel kargo nedir? ‘’ diyorsanız, cevap oldukça basit. Depolama gerektirmeyen, tehlikeli madde veya özel kargo sınıfına girmeyen kuru ve temiz kargoya genel kargo” denir. TR Freight & Logistics ‘ in size sunduğu genel kargo takip sistemi ile kargolarınızın durumunu öğrenebilir; kargonuzun varmasını istediğiniz noktaya güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

2- Yurt Dışına Tehlikeli Madde Kargo Gönderimi

Özel bilgi ve beceri ile uzmanlık gerektiren bu gibi gönderiler için firmamız özel eğitim ve tecrübeye sahiptir. Taşıma işleri organizatörlüğü dışında Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetkili bir Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı kuruluşu olan firmamız bünyesinden 50’den fazla Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurmaktadır. Tehlikeli Maddelerin paketlenmesinden sınıflandırılmasına, MSDS güncellemelerinden özel işaret ve etiketlemelerine kadar tüm alanlarda hizmet sunabilmekteyiz.

3- Yurt Dışına Canlı Hayvan Kargo Gönderimi

IATA Canlı Hayvan Düzenlemeleri’ne uygun olarak hazırlanan canlı hayvan kafeslerimiz, dostunuzun zarar görmeden gitmesini sağlar. Taşınacak hayvanın çıkış noktasından varış noktasına kadar rezervasyonu yapılır, canlıların yolculuk süresini en aza indirmek için uygulanması gereken ek bir prosedür varsa zamanlama çok ince şekilde planlanır ve evcil ya da çeşitli hayvanınız olabilecek en kısa süre içerisinde hava yoluna teslim edilir. Canlı dostlarınız, hava kargo ile güvenle yolculuk yaparken; gözünüz arkada kalmasın.

4- Yurt Dışına Bozulabilir Bitki ve Gıda Maddeleri Kargo Gönderimi

Bozulabilir bitki ve gıda maddeleri; yükseklik, ısı ve basınç gibi değişkenler veya gecikme sonucunda bozulabilecek / çürüyebilecek gönderilerdir. Bu yüzden “Çok Önemli Kargo” olarak işlem görmelidir. Çünkü yapılacak en ufak bir hatada ürünler zarar görerek sizi ciddi zarara uğratabilir. Bu yüzden özel kargonuz dikkatle ve özenle hazırlanmalı, teslimatı hatasız bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Siz de bozulabilir bitki ve gıda kategorisinde yer alan ürünleriniz için hava kargoyu seçebilir, gönderimlerinizi en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

5- Yurt Dışına Otomobil Taşıma ve Otomobil Kargo Gönderimi

Ağır kargo olarak işlem gören otomobil, diğer ağır kargolara ek özel nitelikler taşımaktadır. Aracın yakıt deposu, aküsü, sabitlenmesi gibi özel uygulamalar tarafımızca sağlanmakta, bu sayede gönderiniz kısa sürede hazır hale getirilmektedir. Tüm özel kargolarınızda olduğu gibi, otomobil kargolarında da TR Freight & Logistics’in deneyimine güvenebilirsiniz.

6- Yurt Dışına Canlı Organ, İlaç, İlik ya da Kök Hücre Kargo Gönderimi

Canlı organ, ilaç, ilik ya da kök hücre kargo; hırsızlık ve çalınma tehlikesi yüksek olan kargolar sınıfına girer. Bu yüzden bu kategorideki kargoların ambalajları özel şekilde kontrol edilmeli ve en ufak bir hasar durumu oluşmamalıdır. Bu tür gönderilerde en önemli husus olan kısa zamanda hatasız uygulama genel şirket prensibimizdir. 

7- Yurt Dışına Silah ve Tabanca Kargo Gönderimi

Konsolide edilmeden özel uygulamaya alınan Silah ve Tabanca Kargolar’ınızın gerekli tüm özel işlemleri yapılır. 7 /24 ulaşabileceğiniz hava kargo takip sistemimiz ile gönderinizin durumunu öğrenebilir; bir sorun yaşamadan kargonuzun alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

8- Yurt Dışına Cenaze Kargo Gönderimi

Cenaze kargoları ;uçuş öncesinde, uçuş esnasında ve uçuş sonrasında herhangi bir sorun yaratmaması adına dikkatle taşınması gereken Özel Kargolar’dır. Tüm özel kargolarınızda olduğu gibi zor gününüzde TR Freight & Logistics e emanet ettiğiniz cenaze gönderimlerinizde gözünüz arkada kalmadan cenaze taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

9- Yurt Dışına Kıymetli Kargo Gönderimi

Kıymetli kargolarınız için gerekli işlemler özel uygulamalarla sağlanır. Gönderilerinizin kaybolma ihtimalini ortadan kaldırmak için etiketleme, kıymetli kargo olduğunu belli etmeyecek şekilde yapılır ve gerekli bilgilendirmeler tarafınıza sağlanır. Değerli eşyalarınız, diplomatik kargolarınız ve maddi – manevi değeri yüksek gönderileriniz, ek özel uygulamalar ile kıymetli kargo kategorisinde gönderilir.

10- Yurt Dışına Islak Kargo Gönderimi

Sıvı ihtiva eden veya IATA Tehlikeli Maddeler Düzenlemeleri kapsamına girmeyen ancak tabiatı itibarıyla sıvı üretebilen kargolardır. Islak kargoların sevkiyatında; istif adeti, sınırlamalar, ambalajın özellikleri gibi birçok uygulama göz önünde bulundurulmalıdır. Islak kargolarınızın sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması, güvenle teslimatının gerçekleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

11- Yurt Dışına Tekstil Ürünleri Gönderimi 

Teknolojinin gelişmesiyle yurt dışına kargo gönderimlerinde tekstil ürünleri kolayca taşınabiliyor. Giyim, ev tekstil ürünleri, pamuklu kıyafetler, abiyeler gibi daha birçok tekstil ürünü uçak kargo ile gönderilebiliyor. Dünyada en çok ithalat ve ihracatın yapıldığı sektörlerden biri olan tekstil ürünleri, TR Freight & Logistics’in güvencesi ile en kısa sürede taşınıyor. Askıda tekstil ürünü taşıma hizmeti ile de ön plana çıkan şirketimiz, ürünlerinizin zarar görmeden yerine ulaşması için çalışıyor.

12- Yurt Dışına Meyve & Sebze Gönderimi 

Türkiye meyve- sebze üretiminde ve ihraç etmede dünyanın önde gelen ülkelerinden biri. Sıklıkla yurt dışına gönderimi yapılan meyve ve sebze ürünleri, hava kargo ile gerekli önlemler alınarak taşınabiliyor. Üreticilerin özenle yetiştirdiği meyve- sebzeleri; en sağlam şekilde paketliyor, depoluyor ve taşımasını yapıyoruz. Ürünlerin olması gereken koşulları ( dondurulmuş, yaş meyve gibi özel koşul gerektiren) , meyve ve sebzelerinizin bozulmaması için en iyi şekilde sağlıyoruz.

13- Yurt Dışına Endüstriyel Ün Gönderimi 

Endüstriyel ürün, gerekli hammadde ve teknoloji ile kullanıcıların ihtiyacını gideren malzeme ve eşyalardır. Hayatın her alanında yer alan endüstri ürünleri, uçak kargo ile en sık gönderimi yapılan ürün gamından biri. Yurt dışından Türkiye’ye hava kargo ile Türkiye’den yurt dışına hava kargo , endüstri ürünleri taşımada daha güvenli olmakla birlikte diğer taşımacılıklara göre daha hızlı olması sebebiyle tercih sebebi. Siz de endüstrinin herhangi bir alanında yer alan ürünleriniz için hava kargoyu seçebilir, gönderimlerinizi en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

14- Yurt Dışına Maske Gönderimi 

Dünyada yaşanan Covid-19 süreci ile birlikte maske, dezenfektan, tulum, eldiven gibi önlem amaçlı kullanılan malzemelere talep arttı. Artan bu talep, yurt dışına maske gönderimiyurt dışına dezenfektan satışı gibi birçok kavramı gün yüzüne getirdi. Maske üretiminde önde gelen ülkelerden biri olan Türkiye’de, uçak kargo hizmetleri ile bu talebi karşılamada oldukça başarılı. Siz de, pandemi sürecinde bu malzemelerin ihracatını yapmak, yurt dışından ürün getirmek istiyorsanız şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm dünyada rekabetçi ve kapsamlı hava kargo taşımacılığı hizmetleri sunarak; tüketim mallarından (FMCG) imalat bileşenlerine, arabalardan değerli eşyalara kadar kadar her şeyi hava kargo ile göndermenizi sağlıyoruz.

Küresel Uçak Kargo Ağımızla Dünyanın Her Yerindeyiz!

Büyüyen küresel ağımızla, dünyanın her yerinden her ülkeye tam bir hava kargo hizmeti sunuyoruz. Thy kargo , Qatar Air , Emirates , Lufthansa , MNG , Canada Air , France Air gibi birinci sınıf havayolları ile ortaklık kurarak transit sürelerini, alan tahsisini kontrol edebiliyor, bu sayede size birinci sınıf bir hizmet sunuyoruz. 

Hava Kargolarınızı Güvenli Şekilde Göndermeniz İçin Her An Yanınızdayız!

Uluslararası ya da yurtiçi gönderinizin istediğiniz yere zamanında ulaşması için profesyonel bir hava kargo taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa, IATA Yetkisine sahip olan firmamızla, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. İster şahıs gönderileri, ister ticari gönderileriniz olsun; tecrübeli ekibimiz gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Hava kargo ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hemen profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

WhatsApp 0 (212) 674 1787